O klubu

Ime: Športno društvo Braslovče

Krajše: ŠD Braslovče
Naslov: Rakovlje 14, 3314 Braslovče

Davčna številka: 40612171

TRR: SI56 6100-0001-2086-450   odprt pri Delavski hranilnici

Vodstvo:

Ime e-mail gsm
Predsednik Ignac Krivec ignac.krivec@gmail.com 041/398-044
Tajnik Sandi Fužir sandi.fuzir@gmail.com 070/ 881-023
Blagajnik Jani Matko jani.matko@gmail.com 041/623-372
Vodja Igor Rojnik igor.rojnik66@gmail.com 041/694-485
Član UO Zvone Strojanšek
Član UO Bojan Šolinc

Trenerji:

Selekcija Ime e-mail gsm
pred mini odbojka Domen Kurent domen.kurent@gmail.com 041-380-843
mini odbojka Jani Matko jani.matko@gmail.com 041-623-372
mala odbojka Veronika Kalar veronika.kalar@gmail.com 041-547-263
starejši dečki Sandi Fužir sandi.fuzir@gmail.com 070-881-023
kadeti in mladinci Tomaž Golež 031-578-797
člani 2.DOL Luka Volovlek volovlek.luka@gmail.com 040-210-265

Nadzorni odbor:

Ime
Predsednik Sandi Dolšak
Član Franci Dolšak
Članica Veronika Kalar